Gösterilen sonuç sayısı: 5

Show sidebar

Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Genç Odası Takımı

Genç odası takımı birkaç farklı ürün içerebilir. Bunlara yataklar, bazalar, dolaplar ve masalar dahildir. Bu takımlara isteğe göre daha farklı ürünler de eklenebilir.

Genç Odası Modelleri 2022

Genç odası modelleri 2022; her gencin hayalindeki odaya kavuşmasını gerçekleştirerek gençlerin kendisini daha iyi ifade edebilmesini sağlıyor. Genç odası modelleri farklı renk, şekil ve tarzlarda üretilerek genç odalarının kusursuz görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda gençlerin vücut ergonomisine uygun yüksek kalitede yataklar ve geniş saklama alanları sunan gardıroplar ile tüm ihtiyaçlar karşılanmış oluyor. 

Erkek Genç Odası Modelleri

Erkek genç odası modelleri; erkeklerin bir odadan beklediği her şeyi onlara sunarak onların daha iyi vakit geçirmesini sağlıyor. Gençlik döneminde odalarında daha fazla vakit geçirme eğiliminde bulunan gençler; bu odalarda derslerini rahatça çalışabiliyor, oyunlar oynayabiliyor ve verimli uyku uyuyabiliyor. 

Kız Genç Odası Modelleri

Kız genç odası modelleri; genç kızların tüm beklentilerini ve ihtiyaçlarını son derece karşılıyor. Ve aynı zamanda genç kızların kendilerini daha özgür ve rahat hissetmesini sağlıyor. 

Genç Odası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genç odası seçerken dikkat edilmesi gerekenler noktasında öncelikle bütçe konusunda karar vermek mantıklı bir seçenek olacaktır. Çünkü setler fiyatlarına göre büyük farklılıklar göstermektedir. Hem uygun fiyatlı hem de yerden tasarruf sağlayan bir takım seçmek istiyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken birkaç küçük nokta var. Gardıroplar ve gardıroplara ek olarak, komodinler ve şifonyerler görünümü tamamlamada önemli bir rol oynar, çoğu zaman nesneleri yerleştirmek için de önceliklidirler. Bu nedenle saklama alanlarının geniş olmasına dikkat etmelisiniz.

Genç Odası Fiyatları

Genç odası fiyatları genel olarak, bu setin parça sayısına bağlı olarak değişebilir. Birden fazla parçaya sahip ürünler daha yüksek fiyatlarda tutuluyor olsa da bu ürünleri tek tek aldığınızda sizlere daha pahalıya gelecektir. Bu nedenle direkt takım olarak almak daha mantıklı olmaktadır. Kullanılan malzeme, üretim kalitesi ve fonksiyonel özellikler genç odası fiyatları belirlenmesinde büyük rol oynar. Ayrıca aynı odada çok sayıda çocuk uyuyup zaman geçirecek ise ranzalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Tüm modeller Ankara Öğretmenler Halı Mobilya‘ da.