Türkiyenin Her Yerine Halı Gönderimi

Türkiye’nin sevilen markası Öğretmenler Mobilya olarak mobilyalarımızı dünyanın her yerine gönderiyoruz. Mobilyalarınızı, güvenilir lojistik firmaları aracılığıyla dünya geneline garanti ve sigorta kapsamında sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Binlerce mobilya modelinde cazip fiyat avantajları Öğretmenler Mobilya kalitesiyle birleşiyor. Sizleri Türkiye’den mobilyalarda buluşturmak için buradayız.

Güvenli Ödeme Yöntemi ve Kargolama

Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka havalesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş toplamının yarısını ödeyerek siparişinizi oluşturabilir geri kalan ödemeyi ürünleriniz nakliye şirketine teslim edilirken yapabilirsiniz.

Uluslararası gönderimlerde tüm mobilyalarımızı özenle, zarar gelmeyecek şekilde paketliyor, 30 gün içerisinde lojistik firmasına teslim ediyoruz. Özel anlaşmalarımızın bulunduğu şirketler sizi en uygun fiyatlarla mobilyalarınızla buluşturuyor.

En Uygun Nakliye Ücretini Sunuyoruz

Türkiye merkezli ve uluslararası gönderimlerde en uygun nakliye ücretlerini sunan mobilya markasıyız. Ürünlerinizin güvenli teslimatını sektörde uzmanlaşmış lojistik firmalarıyla sağlıyoruz. Ürünleriniz sigortalanmış bir şekilde size ulaştırıyoruz. Paketleme aşamasından taşıma sürecine kadar her adımı titizlikle yönetiyor, ürünleriniz kapınıza teslim ediyoruz.

Nakliye ücreti, Türkiye içi tüm masrafların yanı sıra hedef ülkenizin gümrük vergisini de içermek üzere ödemeniz gereken toplam ücreti kapsar. Kargo ve gümrük bedeli dışında ekstra bir ücret talep edilmez.

Mobilya Seçimi ve Karar Verme Aşamasında Güvenilir Bir Rehberlik

Öğretmen Mobilya olarak konusunda deneyimli ve mobilya uzmanlarından oluşan müşteri temsilcilerimizle her aşamada yanınızdayız. Size güvenilir bir rehberlik sunarak en iyi mobilya seçimini yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Bize tüm sorularınız için 0 530 257 38 58 numaralı uluslararası satış hattımızdan ulaşabilirsiniz.